مشاوره تلفنی

با گسترش و فراگیر شدن کاربردها و ابزارهای فناوری اطلاعات از جمله رایانه و اینترنت سؤال‌ها و مشکلات مرتبط با این علوم پیش‌روی کاربران این ابزارها قرار گرفت.
البته اکنون کسب و کارهایی وجود دارند که به صورت آنلاین یا تلفنی و یا حتی حضوری، به رفع مشکلات کاربران می‌پردازند، اما این فعالیت‌ها در مقایسه با حجم مشکلات و سوالات موجود، به هیچ وجه کافی نیست.
در راستای مشتری مداری و جلب رضایت کاربران فناوری اطلاعات، مرکز پاسخگوی تلفنی رایگان را برای حل مشکلات سیستم شما کاربران عزیز راه اندازی کرده ایم.
مرکز مشاوره تلفنی رایانه ای امداد کامپیوتر مفتخر است تا توسط کارشناسان مجرب به امور رایانه ای، پاسخگوی سوالات رایانه ای و پاسخگوی ( رفع ) مشکلات و عیوب کامپیوتری شما عزیزان به صورت آنلاین ( با کمترین هزینه ) در سریع ترین زمان باشد.
ارائه خدمات رایگان مشاوره ای برای حل مشکلات رایانه ای کاربران محترم همه روزه از ساعات 8 تا 21 امکان پذیر می باشد.
این مرکز در زمینه مشکلات سیستم عامل های رایانه ای و راهنمایی برای چگونگی نصب آن ها ، اینترنت و مشکلات آن ، شبکه های کامپیوتری ، ویروس ها و راه های مقابله با آن ها قادر به پاسخگویی است.
قبل از حضور تکنسین در محل به صورت تلفنی و بدون هزینه عیب سیستم را بررسی می کنیم. ما و همکارانمان مشتاقیم تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری و سخت افزای شما را برطرف سازیم.