درباره ما

امداد کامپیوتر، مجموعه ای متشکل از متخصصان تعمیرات کامپیوتر می باشد که هدف اصلی آنها ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان امداد کامپیوتر بوده تا با تعمیرات سریع و حرفه ای از تحمیل خسارتهای بیشتر مادی و معنوی به مشتریان خود،جلوگیری نماید. امروزه از دست رفتن اطلاعات و برخود با مشکلات جدید نرم افزاری و سخت افزاری و آسیب دیدن الکترونیکی سیستمها و گرفتار شدن سیستم به ویروس ها و بد افزارها ، مشکلات جدی برای کاربران ایجاد کرده و گاها باعث برهم خوردن نظم روال عادی زندگی افراد می شود و کار و زندگی شخصی مصرف کنندگان را با چالش روبرو میکند. تیم مجرب امداد کامپیوتر با بهره گیری از پرسنل حرفه ای، کارآزموده، با تجربه و خلاق، در صدد رفع این مشکلات در سریعترین زمان و با کمترین هزینه درسطح شهر تهران، مشغول به خدمت رسانی به هم وطنان عزیز است. به دلیل حساسیت بالای اطلاعات کاربران و حساسیتهای مربوط به این حرفه که نیاز به حضور در محل مشتریان می باشد، این تیم از افراد متعهد، با اخلاق، برگزیده و مطمئن بهره می برد تا ضمن داشتن روی خوش و صبر زیاد، بتواند امانت داری امین برای حریم شخصی کاربران خود باشد و همواره با نظارت مستقیم و غیر مستقیم بر عملکرد تک تک پرسنل، سلامت کاری و رضایت مشتری، پایش می شود تا بتوانیم کیفیت مطلوب حداکثری در خدمات دهی را حفظ نموده و موجب خرسندی کاربران خود باشد.
ما طیف وسیعی از خدمات در حوزه تعمیرات تخصصی انواع کامپیوترهای شخصی تا کامپیوترهای صنعتی و پایگاههای داده و سرورها را پوشش می دهیم.
ما در حوزه نرم افزار و سخت افزار از متخصصینی بهره میبریم که شناخته شده و استادکار بوده تا وقت و هزینه عی مشتری اطلاف نگردد و بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن با بالاتربن کیفیت و اسانداردهای کار بدست آید.
کلیه اصول تعمیرات کامپیوتر با استاندارد بین المللی A+ در امداد کامپیوتر لحاظ می شود. از این مقاله می توانید بیشتر در مورد استاندارد A+ بخوانید.
همچنین با بازدید از صفحه خدمات ما می توانید با انواع خدمات ارائه شده توسط این مجموعه، آشنا شده و بهره ببرید.
به طور کلی خدمات امداد کامپیوتر شامل کامپیوتر، سرور، گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت، دستگاههای آل این وان، پرینتر، اسکنر، شبکه، سخت افزار، نرم افزار، ویروس یاب، پشتیبانی، مشاوره، آموزش، بهینه سازی و ارتقاء، بازیابی اطلاعات، اتوماسیون اداری، طراحی وب، طراحی اپلیکیشن، تلفنهای اینترنتی Voip و ارائه اشتراک اینترنت پرسرعت ADSL2+ و TD-LTE میباشد. کلیه تکنولوژی ها، شامل IOS و دستگاههای شرکت Apple ، ویندوز و محصولات مایکروسافت و اندروید شرکت گوگل از سمت ما پشتیبانی می شود. در مورد امکان سنجی سایر خدمات و اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.